План основних заходів Кременчуцької райдержадміністрації на період з 15.10.2019 по 18.10.2019

основних заходів Кременчуцької райдержадміністрації

на період з 15.10.2019 по 18.10.2019

Час прове­дення

Відповідальні виконавці

Вівторок 15.10.2019

1.

Прийом громадян заступником голови районної державної адміністрації.

2.

“Пряма телефонна лінія”. Проводить в.о. директора комунального некомерційного підприємства “Кременчуцька центральна районна лікарня”.

Ігнатчук М.В.

3.

“Пряма телефонна лінія”. Проводить начальник організаційного відділу районної ради.

Іваненко Н.О.

4.

Проведення робочої зустрічі з членами Районної міжвідомчої координаційної ради стосовно посилення співпраці в напрямку запобігання та протидії торгівлі людьми в Полтавській області.

5.

Засідання комісії з питань ТЕБ і НС (малий зал).

Криштальова І.В.

Середа 16.10.2019

6.

Прийом громадян керівником апарату районної державної адміністрації.

Самбур Т.М.

7.

“Пряма телефонна лінія”. Проводить заступник голови районної ради.

8.

“Пряма телефонна лінія”. Проводить начальник Кременчуцького міськрайонного Управління головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Назарець О.С.

9.

Прийом громадян з питань захисту прав дитини.

10.

Оперативно-розпорядча нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації “Про завершення посіву озимих культур агроформуваннями району”.

Коваль О.О.

11.

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації “Про готовність закладів освіти району до роботи в осінньо-зимовий період”.

12.

Прийом громадян у громадській приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при райдержадміністрації.

Олексієнко О.В.

Четвер 17.10.2019

13.

Прийом громадян заступником голови районної ради.

14.

“Пряма телефонна лінія”. Проводить начальник управління соціального захисту населення рай-держадміністрації.

Приходько В.М.

15.

Виїзна нарада Управління інфраструктури Полтавської ОДА з питання обговорення проблемних питань організації перевезень пасажирів автомобільним транспортом у Кременчуцькому районі (малий зал).

Котяй О.І.

16.

Командно-штабні тренування органів управління та сил Кременчуцької районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в Полтавській області (на базі Кременчуцької ЦРЛ та філії “Глобинорайавтодор” ДП “Полтаваоблавтодор”.

Криштальова І.В.

17.

Районні зональні змагання з міні-футболу серед дівчат (Ялинцівський НВК, Піщанська гімназія, К.-Потоківська ЗОШ І-ІІІ ст.)

18.

Здійснення соціального обстеження багатодітних сімей, які опинилися в складних життєвих  обставинах                       (с. Мала Кохнівка).

Качковський С.С.

19.

Участь у нараді в тимчасово виконувача обов’язків голови Полтавської ОДА з питання “Про стан підготовки до експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення області в осінньо-зимовий період 2019/20 року” (Полтавська ОДА).

П’ятниця 18.10.2019

20.

“Пряма телефонна лінія”. Проводить заступник голови районної ради.

Дрофа А.О.

21.

“Пряма телефонна лінія”. Проводить начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

22.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

23.

Семінар-практикум учителів біології, екології “Ресурсний потенціал навчально-методичного контенту освітнього простору” (Садківська ЗОШ І-ІІІ ст.)

24.

Здійснення соціального обстеження багатодітних сімей, які опинилися в складних життєвих  обставинах                       (с. Кам’яні Потоки).

Качковський С.С.

Протягом тижня

25.

Робочі поїздки голови районної ради та заступника голови районної ради по вивченню соціально-економічного стану громад району.

Дрофа А.О.

26.

Підготовка житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Котяй О.І.

27.

Контроль за проведенням посіву озимих культур, збором пізніх зернових та технічних культур, підготовкою приміщень для зимівлі громадського тваринництва в агроформуваннях району.

Коваль О.О.

28.

Надання методично-рекомендаційних консультацій посадовим особам сільських рад та об’єднаних громад.

Цюпа Н.В.

29.

Участь у судових засіданнях з питань захисту прав дітей.

30.

Обстеження умов проживання усиновлених дітей та дітей пільгових категорій.