15 травня – Міжнародний день сім’ї

15 травня – Міжнародний день сім’ї

Шановні жителі Кременчуцького району! Прийміть сердечні вітання з Міжнародним днем сім'ї.

Ніщо не може бути важливішим ніж усвідомлення того, що у вас є сім’я. І не важливо куди занесе життя, саме ваша сім’я буде для вас джерелом радості, комфорту і піклування. Адже саме в родині ми черпаємо духовні сили, наснагу та оптимізм, у родині відчуваємо, що таке справжнє щастя, любов, душевний затишок і добро.
Щиро бажаємо кожній родині щасливої долі, міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, миру, злагоди та любові. Нехай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними. Нехай для кожного з вас родина буде самою надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.

Кременчуцька районна державна адміністрація