18 березня – День працівника податкової та митної справи України

18 березня – День працівника податкової та митної справи України

Шановні працівники податкової та митної справи!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Роль податкової та митної служб формують міжнародний імідж України, захищаючи фінансові та економічні інтереси держави. Чітке дотримання законодавства є запорукою залучення інвестицій, зростання добробуту громадян та розвитку національної економіки загалом.

Вирішення важливих завдань сьогодення вимагає від кожного з вас принциповості, компетентності, особистої відповідальності, відкритого діалогу з представниками бізнесу та громадськістю задля захисту національних інтересів держави.

Бажаємо Вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює Вас енергією оновлення, дарує оптимізм і наснагу Вам і вашим родинам – міцного здоров'я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя.

З повагою,

Кременчуцька районна державна адміністрація