21 травня - День вишиванки в Україні

21 травня -  День вишиванки в Україні

Сьогодні Україна відзначає День вишиванки – всеукраїнське свято, яке сприяє збереженню  народних традицій щодо створення та носіння етнічного вишитого одягу.

День вишиванки завжди є яскравим, життєдайним та улюбленим святом мільйонів українців. І цього року українці зберегли красиву традицію одягнувши 21 травня вишиті сорочки в знак єдності та підтримки одне одного.

По всій країні сьогоднішній день проходить під гаслом: "ДЕНЬ ВИШИВАНКИ – СВЯТО НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ! Одягни вишиванку, де б ти не був, і щоб не робив! "

До загальнонаціонального флешмобу долучились працівники районної державної адміністрація. Одягнувши сьогодні вишиванку, кожен отримав велике естетичне та духовне задоволення,  висловивши таким чином свою національну та громадянську позицію, культурну освіченість та духовну свідомість.

Ми єдині, а значить, перемогти нас неможливо!