26 квітня – День Чорнобильської трагедії

26 квітня – День Чорнобильської трагедії

26 квітня 1986 року страшна техногенна катастрофа, спричинена вибухом на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС, за лічені хвилини перетворила частину квітучого українського Полісся на зону відчуження.
Чорнобиль – це незагойна рана України. Він став жорстоким уроком для людства, а наші співвітчизники – прикладом мужності та самопожертви.

Низько схиляємо голови перед тими, хто став на шляху згубної радіації та самовіддано виконав свій обов’язок. Водночас вклоняємось перед пам’яттю тих, хто рятував нас від наслідків катастрофи ціною власного життя.
Становлення та розвиток незалежної України нерозривно пов’язані з історією боротьби з наслідками Чорнобильської катастрофи, з історіями людей, що постраждали від цього страшного лиха. Тож нехай нинішній день завжди єднає усіх українців у нашій спільній пам’яті, у добрих помислах і вчинках, у поступі до кращого життя в сім'ї європейських народів.
Шановні чорнобильці-ліквідатори!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, благополуччя і добробуту!
Вічна слава і пошана тим, хто з нами!
Вічна пам’ять тим, хто відійшов у вічність!

Кременчуцька районна державна адміністрація