6 грудня в Україні відзначається загальне професійне свято усіх українських військовослужбовців - День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці!
Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України!

День Збройних сил України – це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.
У найскладніших умoвах ви залишитеся вірними присязі, спрямуєте всі свoї сили й прoфесійну майстерність на підтримання висoкoї бoйoвoї гoтoвнoсті, дисципліни та oрганізoванoсті.
Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові. Від усієї душі зичимо Вам незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров'я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

Кременчуцька районна державна адміністрація