9 листопада - Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народних мистецтв

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва та аматори сцени!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята.

Це  свято тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Ваш творчий потенціал та активна громадська позиція  збагачує народну та професійну культуру рясними і  вродиливими духовними здобутками.

Високо ціную ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте її успіхи і досягнення.

Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Голова Кременчуцької

Андрій Безкоровайний