9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Щиро вітаємо з професійним святом працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Сьогодні, в першу чергу, свято тих працівників культури, які іскрами творчості своєї душі запалюють серця і ведуть за собою велику спільноту аматорів народного мистецтва.

Своєю щоденною працею, ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, до кожної душі, і разом з тим, своєю творчою майстерністю та силою духу звеличуєте рідну Україну і примножуєте велич нашого краю.
Висловлюємо глибоку подяку всім працівникам культури та аматорам народного мистецтва за самовіддану, подвижницьку працю.
Творчих вам здобутків, миру, любові і злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання у такій необхідній справі на благо духовного збагачення нашої держави.

Кременчуцька районна державна адміністрація