Благодійна допомога для Кременчуцької центральної районної лікарні

Благодійна допомога для Кременчуцької центральної районної лікарні

Внесок благодійників у підтримку  медичних  закладів у цей непростий час є неоціненним. Кременчуцька ЦРЛ вже не вперше отримує допомогу як від громадських організацій, так і небайдужих громадян. От і сьогодні, 24 липня 2020 року,  Координаційний центр ветеранів АТО передав лікарні гуманітарну допомогу від Благодійного Фонду Revived Soldiers Ukraine, а саме: два інвалідних візки, памперси,  одноразові  пелюшки та простині.

Голова райдержадміністрації, адміністрація та медична громадськість центральної районної лікарні, мешканці Кременчуцького району від щирих сердець вдячні людям, які не втомлюються творити добро, адже ця допомога є дуже важливою.

А також зазначимо, що за  останні три   дні тижня дещо зменшилася кількість  обстежень методом ІФА (IgM та IgG). Обстежено   44 пацієнти (20+13+11). Станом на 24 липня всього проведено досліджень – 887 особам.