Чемпіонат Територіальної організації ГО"ВФСТ "Колос" з шахів, шашок та настільного тенісу

7 березня в м.Миргород відбувся чемпіонат Територіальної організації ГО"ВФСТ "Колос" з шахів, шашок та настільного тенісу. Наша збірна, в складі: Прокопенка Юрія,Сохін Наталії, Ярової Лариси, Петрова-Хоменка Олександра, Лаврика Володимира, Мількіна Володимира, Бєсєдіна Володимира і наймолодшої учасниці нашої команди Романюхи Дар'ї достойно представили Кременчуччину.

Маємо нагороди в особистих заліках:

Ярова Лариса (с.Максимівка) -2 місце в змаганнях з шахів,Сохін Наталія(с.Омельник)-бронзова призерка з настільного тенісу.

В п'ятірці кращих в змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків - Прокопенко Юрій. Романюха Дар'я в десятці найсильніших в змаганнях з шашок.

Особлива подяка голові Пришибської громади Валентині Городянко за надання допомоги в організації даної поїздки.

Голова ГО"ВФСТ "Колос"

Андрій Горячковський