Допомога від добродіїв Кременчуцькій центральній районній лікарні

Допомога від добродіїв Кременчуцькій центральній районній лікарні

Перелік тих, хто допоміг центральній районній лікарні у боротьбі із коронавірусною хворобою COVID-19, чималий. Лише останніми днями від благодійників  надійшов значний обсяг засобів індивідуального захисту для медиків. Так, волонтерка Марина Шляпіна передала медпрацівникам району 150 пар  хірургічних бахіл  (одноразових).

Дочірнє підприємство "Кондитерська корпорація "РОШЕН" придбали для лікарів медичного закладу:

• рукавички нітрилові нестирильні,М - 3000 пар;

• окуляри з клапаном - 30 шт;

• пульсооксіметр пальцевий - 20 шт.;

• захисний одяг для зон високого ризику 175 см – 100 шт.;

• захисний одяг для зон високого ризику 185 см - 50 шт. на суму;

• захисний одноразовий комбінезон для терапевтичного догляду р. 48-50 - 125шт.;

• захисний одноразовий комбінезон для терапевтичного догляду р. 52-54 - 125 шт.;

• одноразова захисна маска KN95 – 2100 шт.;

• рукавички нітрилові нестирильні, L - 1000 пар.;

Голова районної державної адміністрації Андрій Пирог  та колектив Центральної районної лікарні щиро вдячні благодійникам, які вболівають за життя і здоров’я жителів Кременчуцького району.