Дорогі захисники України! Шановні жителі Кременчуччини!

Дорогі захисники України! Шановні жителі Кременчуччини!

Щиро вітаю вас зі святом мужності і патріотизму – Днем захисника України, який ми відзначаємо у світлий день Покрови Пречистої Богородиці,  День Українського козацтва та  чергової річниці Української Повстанської Армії.

Це  свято увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Відзначаючи це свято, з особливими словам вдячності хочеться згадати всіх захисників України: починаючи з ватажків українського козацтва та теперішніх воїнів АТО, які сьогодні ризикують своїм життям заради цілісності та незалежності України.

Бажаю всім мужнім захисникам України міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, родинного благополуччя і спокою.

Також в цей день шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо всім їм міцного здоров’я.

Слава Україні!

Андрій ПИРОГ,