Гартування козаків

Гартування козаків

4 травня на базі Потоківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено другий (районний) етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький Гарт» в якому взяли участь команди 12 загальноосвітніх закладів району та об’єднаних територіальних громад.

Невідомий об'єктЮні козаки й козачки змагалися у силі, спритності, показали свої знання з історії козацтва та творчі таланти.

Учасників свята вітали голова районної державної адміністрації Андрій  БЕЗКОРОВАЙНИЙ, заступник голови Євген КОЛЕСНИК, голова Потоківської сільської ради Юрій ЗОРЯ та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Оксана СЕМЕРЯНІН.

Андрій Анатолійович зазначив важливість проведення даного заходу, наголосив на його ролі у поліпшенні національно-патріотичного виховання, формуванні здорового способу життя, підвищенні соціальної активності і зміцненню здоров’я сучасної учнівської молоді.

За підсумками змагань у загальнокомандному заліку серед шкіл І-ІІ ступенів найсильнішими були учні Гориславського НВК, друми стали майбородівські школярі, третіми – малокохнівські .

Серед загальноосвітніх закладів І-ІІІ ступенів у запеклій боротьбі перемогу вибороли піщанські гімназисти, друге місце посіли садківські козаки, третє – білецьківські.

Найспритнішими у змаганнях з човникового бігу та стрибках через скакалку стали учні Майбородівської ЗОШ І-ІІ ступенів  та Садківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У стрибках у довжину з місаця – Гориславського НВК та Піщанської гімназії;у естафеті – Майбородівської ЗОШ І-ІІ ступенів, та Піщанської гімназії.

У перетягуванні канату перемогли білецьківські школярі. Найкращими знавцями історії стали учні Недогарківської ЗОШ І-ІІІ стпенів.