В усьому світі підживлення вважається потужним фактором підвищення врожайності сільськогосподарських культур. Тому організація та планування потреби в мінеральних добривах займають виключно важливе місце в системі запровадження інноваційної техніки і технології.

10 серпня голова райдержадміністрації Андрій БЕЗКОРОВАЙНИЙ та перший заступник голови райдержадміністрації Олександр ТЮТЮННИК взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції на тему: «Європейська практика використання мінеральних добрив. Шляхи впровадження сучасних технологій застосування добрив».

Конференція пройшла за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації на території Кременчуцького району у с. Піщане. На захід були запрошені керівники та спеціалісти сільськогосподарських та фермерських підприємств. Відкривали конференцію Олег ПАЛІЙ – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та Василь КРАВЧЕНКО – директор СФГ «Атланта» Кременчуцького району. З питання застосування європейської практики використання мінеральних добрив у Польщі виступив пан Уожсіч БІНІУІКС – доктор агрономії, майстер сільськогосподарського консультування, по питанню застосування мінеральних добрив в Полтавській області заслухали Миколу ОПАРУ – професора кафедри землеробства і агрохімії ім. В.І.Сазонова ПДАА. До уваги присутніх був представлений практичний показ застосування мінеральних добрив у господарстві. Закінчився захід підведенням підсумків по даних питаннях та обміном досвіду використання мінеральних добрив.