Інформація про економічне і соціальне становище Полтавської області та її районів

Якісна та своєчасна статистична інформація про економічне і соціальне становище Полтавської області та її районів відіграє важливу роль для подальшого вдосконалення державного управління і прийняття виважених, науково обґрунтованих рішень щодо забезпечення сталого розвитку економіки та соціальної сфери регіону. У зв’язку з цим доступність ключових статистичних даних для широкого загалу та прозорість статистичної інформації є необхідною умовою для формування громадянського суспільства.

Висока якість статистичної інформації досягається шляхом зміцнення партнерських відносини учасників процесу статистичного виробництва, що починається з визначення потреб користувачів статистичної інформації і завершується поширенням статистичного продукту.

Статистична інформація виробляється відповідно до плану державних статистичних спостережень і має задовольняти поточні та потенційні потреби користувачів і відповідати основним стандартам виробництва статистичної продукції.