Інформація про призов громадян на строкову військову службу у 2020 році

Інформація про призов громадян на строкову військову службу у 2020 році

Президент України Володимир Зеленський своїм указом повернув призов громадян на строкову військову службу з 18 років. Вже за два місяці військкомати розпочнуть розсилати повістки.
Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на текст указу №13/2020.

Нагадаємо, що останні роки призов на строкову службу здійснювався з 20 років та старших осіб, які не досягли 27-річного віку, що визначалося відповідними президентськими указами.

Чергові призови пройдуть у квітні – червні та жовтні – грудні 2020 року.

Призиватимуть придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову.

Нагадаємо, що згідно пункту 8 статті 15 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані самостійно з'явитися до військкомату в десятиденний строк рахуючи з дня початку призову (найближчий розпочнеться з 1 квітня).

Для служби у районі проведення операції Об’єднаних Сил строковики не залучаються.