Кам'яні Потоки- володар кубку з міні-футболу серед юнаків

Кам'яні Потоки- володар кубку з міні-футболу серед юнаків

6 квітня в с. Ялинці завершилися фінальні ігри чемпіонату Кременчуцького району з міні-футболу серед юнаків на призи депутата районної ради І.І.Білоуса.

Команди-фіналісти продемонстрували на майданчику всю свою футбольну майстерність, командну гру і непереможну жагу до перемоги.
Висока температура зашкалювала, як серед іграків, так і серед вболівальників.
В результаті наполегливої боротьби, призові місця розподілилися таким чином:
Кам'янопотоківська ЗОШ I-III ст- володар кубку і золотих нагород, срібні призери- Потоківська ЗОШ I-IIIст., почесне третє місце в Ялинцівського НВК.
Слід віддати належне командам з Піщаного і П'ятихаток, які до останнього забитого м'яча боролися за звання найкращих.
Цінними нагородами відзначені кращі гравці чемпіонату: Москальов Олексій (с.Потоки), Антоничев Данііл (с.Піщане) і Андрєєв Ілля (с.Кам'яні Потоки).
Переможцям і призерами були вручені кубок, медалі і грамоти.
Особлива подяка І.І.Білоусу, який являється активним організатором і учасником спортивного руху в Кременчуцькому районі.