Колектив Кременчуцької центральної районної лікарні висловлює щиру подяку СФГ «КОЛОС» за надану благодійну допомогу

У цей  нелегкий  час,  коли світ охопила пандемія коронавірусу COVID 19, медичним закладам, як ніколи, потрібна допомога.  Допомога  людей -  чуйних  до чужої  біди, горя, хвороби…

Неодноразово Кременчуцька центральна районна лікарня отримує благодійну допомогу від СФГ «КОЛОС». Цього разу сільськогосподарське підприємство придбало для лікарні один Термобокс Pinnacle Eskimo 4,5 л BLUE та п’ять Термобокс Pinnacle Eskimo 11 л на загальну суму 3301,0 грн.

Голова райдержадміністрації Андрій ПИРОГ, адміністрація, колектив та пацієнти Кременчуцької центральної районної лікарні щиро дякують керівнику СФГ «КОЛОС» Надії Кривонос за розуміння,  підтримку та допомогу.