Кременчуцька ЦРЛ отримала благодійну допомогу від Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату»

Кременчуцька ЦРЛ отримала  благодійну допомогу від Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату»

У вівторок, 11 серпня, Кременчуцька центральна районна лікарня отримала  благодійну допомогу у вигляді медспецзасобів від Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату»  на загальну суму 150057, 50 гривень. Зазначимо, що Біланівський гірничо-збагачувального комбінат (ГЗК) компанії Ferrexpo вже втретє, за останній час, надає меддопомогу районній лікарні для боротьби з коронавірусом.

А також інформуємо, що станом на 12 серпня в клініко-діагностичній лабораторії Кременчуцької центральної районної лікарні обстежено 1092 особи методом ІФА (IgM та IgG).

Районна державна адміністрація та колектив центральної районної лікарні щиро вдячні керівництву Біланівського ГЗК компанії Ferrexpo за підтримку медичного закладу.