Кременчуцьким районним центром соціальних служб, для сім’ї, дітей та молоді проведено спільний захід з Кременчуцьким районним відділенням філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області

Кременчуцьким  районним центром соціальних служб, для сім’ї, дітей та молоді проведено спільний захід з Кременчуцьким районним відділенням філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області

Кременчуцьким районним  центром соціальної служби, для сім’ї, дітей та молоді  на період дії карантинних обмежень  спільно з Кременчуцьким районним відділенням філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області розроблено план спільної діяльності підрозділів в дистанційній формі та узгоджено формат перевірок .

Начальник відділу соціальної роботи КРЦСССДМ  та провідний фахівець із соціальної роботи  провели роз’яснювальну бесіду серед працівників «Центру пробації» щодо  методів профілактики та запобігання COVID-19.

Поліцейськими та інспекторами пробаціі на постійному контролі здійснюється нагляд за поведінкою суб'єктів пробації.

В режимі «онлайн» проводиться  індивідуально-виховна та роз’яснювальна робота із клієнтами пробації .

За період дії карантинних обмежень порушень не зафіксовано.