Кременчуцький районний центр для сім'ї, дітей та молоді інформує

Кременчуцький районний центр для сім'ї, дітей та молоді інформує

23.06.2020 було організовано та проведено спільно  із фахівцями соціальної роботи Піщанської сільської ради (с.Піщане, ЦНАП) круглий стіл по питанню  «Щодо взаємодії Центру соціальних служб, територіальних органів поліції, служби у справах дітей з громадами району з метою захисту дітей від жорстокого поводження та запобігання бездоглядності та безпритульності дітей». У засіданні взяли участь начальник служби у справах дітей райдержадміністрації,  інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Кременчуцького районного відділення поліції КВПГУНПвПО. Обговорені такі напрямки:

- зосередження уваги у питанні запобігання випадкам домашнього насилля та за ознакою статі;

- більш щільного моніторингу стану справ у сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах, особливо з дітьми, та урахування стану під час заходів по боротьбі проти короно вірусу;

-  активізування пошуку потенційних кандидатів для створення патронатних сімей.

Також був проведений тренінг під орудою інспектора з ювенальної превенції, щодо психологічних методів, які можливо використовувати при роботі з дітьми, для подолання стресових ситуацій.