Кременчуцький районний центр для сім'ї, дітей та молоді інформує

Кременчуцький районний центр для сім'ї, дітей та молоді інформує

21.07.2020 на території Новознам’янської сільської ради здійснено профілактичний рейд, спільно із  фахівцем соціальної роботи у селах Новознам’янка, В.Терешківка, та 22.07.2020 на території Піщанської сільської ради проведено профілактичний рейд, спільно із  фахівцем соціальної роботи у с. Кривуші,  під час яких відвідано сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Було надано соціальні послуги, а саме: проведено профілактичну роботу щодо виконання батьківських обов'язків, додержання санітарних норм та використання державних коштів, ознайомлення з правами громадян у питаннях захисту здоров'я та життя дитини.

Загалом охоплено 14 сімей (31 дитина), з них п’ять сімей багатодітних.

23.07.2020 фахівцями Центру спільно із працівниками Кременчуцького районного відділу МЮ України Державної установи “Центр пробації” обговорено питання спільних дій при організації проведення рейдів на території району.