Медовий ярмарок - свято «День пасічника»

Медовий ярмарок - свято «День пасічника»

З 11 по 24 серпня у Кременчуцькому парку культури та відпочинку «Придніпровський» з нагоди свята бджолярів проходитиме медовий ярмарок - свято «День пасічника».

Сектор культури і туризму Кременчуцької районної державної адміністрації взяв активну участь у підготовці, організації та урочистому відкриті святкового заходу. Глядачі мали нагоду побачити найкращі номери солістів та творчих колективів закладів культури Кременчуцького району. Запальні та ліричні естрадні пісні звучали у виконанні Володимира Козака, Зінаїди Карпич, Тетяни Булат, дуету «Струни душі» у складі Миколи Слюсаря та Анатолія Орла. Народними піснями та веселим гумором порадували гостей свята: колектив «Калинове намисто» Гориславського будинку культури, «Світанок» Запсільського сільського клубу, а також колективи Салівського будинку культури.