Нарада щодо відновлення зрошувальної системи «Карпівська» на території Пришибської ОТГ

29 листопада 2017 року під головуванням голови райдержадміністрації    Андрія БЕЗКОРОВАЙНОГО відбулася  нарада з питань  відновлення зрошувальної системи «Карпівська», яка знаходиться на землях Салівської сільської ради та Пришибської ОТГ.

На нараді були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Олександр ТЮТЮННИК, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації  Олександр КОВАЛЬ,     начальник Кремчуцького міжрайонного управління водного господарства Юрій ГЛУШКО, директор ТОВ «Відродження» Сергій Кузьменко.

В ході наради було розглянуто питання щодо можливого фінансування робіт по відновленню головного магістрального водогону та насосної станції № 2 в с.Пришиб.