Обстеження посівів озимого ріпаку на території Пришибської ОТГ

Обстеження посівів озимого ріпаку на території Пришибської ОТГ

13 травня головним агрономом відділу агропромислового розвитку Кременчуцької районної державної адміністрації Віталієм ОЛЕШКО було проведено монітиронг стану посіву озимого ріпаку в Пришибській об’єднаній територіальній громаді. З метою визначення заселеністю шкідниками та хворобами рослин озимого ріпаку проведено обстеження в СФГ «Ворскла»-32га, СФГ «Юпітер»-30га, СФГ «Світязь»-7га, ФГ «Довіра Агро»-45га та ФГ «Хлібодар Агро»-90га.

За результатами обстеження було надано рекомендації щодо захисту даних посівів від шкідників та хвороб. Також було акцентовано увагу товаровиробників щодо повідомлення сільської ради та пасічників на даній території щодо хімічного обробітку посівів з метою недопущення потрави бджолосімей.

.