Оголошення по оздоровленню дітей

Оголошення по оздоровленню дітей

Відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту Кременчуцької райдержадміністрації розпочато реєстрацію дітей у банку даних на оздоровлення за бюджетні кошти.

Реєстрація здійснюється у банку даних дітей, батьки яких бажають придбати путівки у позаміські оздоровчі заклади Полтавської області, скориставшись Порядком організації заходів з відшкодування  частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, та у банку даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей-сиріт, дітей із малозабезпечених, багатодітних сімей, талановитих та обдарованих дітей, дітей працівників бюджетної сфери, агропромислового комплексу та соціальної сфери села, дітей, які перебувають на диспансерному обліку, дітей з інвалідністю, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей внутрішньо переміщених осіб, дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», рідних дітей батьків-вихователів або прийомних дітей, які проживають в одному будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї,  дітей-учасників  дитячих творчих колективів та спортивних команд), для направлення до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок бюджетних коштів з частковою батьківською доплатою.

Звертатись необхідно до відділу освіти, сім’ї молоді та спорту                                                                                                                      Кременчуцької райдержадміністрації за адресою: м. Кременчук, вул. Соборна, 14/23.

Телефон для довідок: 74-21-66.