111

Привітали з 95-річним ювілеєм

Версія для друкуВерсія для друку

Привітали з 95-річним ювілеєм

Життя - неоціненний дар, який людина отримує від народження. Для кожного воно унікальне, неповторне і безцінне. Саме так про свій життєвий шлях може сказати сумлінна, відповідальна, мужня та сильна характером жителька села Кам'яні Потоки - Наталія Порфирівна Козел, яка святкує свій славний 95- й день народження.

Сьогодні привітали з ювілеєм та побажали їй міцного здоров’я, сімейного затишку, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини, мирного неба над головою та ще довгих років життя заступник голови райдержадміністрації Євгеній КОЛЕСНИК, голова районної ради Андрій ДРОФА, голова Кам'янопотоківської сільської ради Лідія КРАВЧЕНКО та голова ради Кременчуцької районної організації ветеранів Олексій ЩЕРБУХА. Ювілярці вручили грамоту районної державної адміністрації, квіти та подарунки. 
Наталія Порфирівна – ветеран війни, учасник бойових дій, незмінний учасник багатьох районних заходів, приурочених другій Світовій війні. Ця тендітна на вигляд жінка має багато бойових відзнак та подяк за активну участь у розгромі німецьких військ в районі Умані, за форсування Дністра, за звільнення міста Хотин. Окрім Ордена II ступеня в неї є чимало бойових та ювілейних медалей. 
Для своїх односельчан вона є прикладом самовідданості, мужності та героїзму, тому сьогодні була приємна нагода, щоб сказати теплі слова на адресу іменинниці. Учасники фольклорно-етнографічного колективу «Славутяни» Кам'янопотоківського ЦКіД підготували для ювілярки свій музичний даруник. 
Незважаючи на поважний вік, ювілярка ділилася спогадами про події мало не вікової давнини, що відбувалися у її житті. Особливо вразила усіх присутніх її унікальна пам'ять. Вона з легкістю декламувала вірші видатних письменників, які вивчила ще у далекому 1937 році, згадувала вона і воєнні роки: про військовий госпіталь, де допомагала бійцям боротися за життя , про порядок роботи радиста та азбуку Морзе, яку вона опанувала, будучи радисткою радіовзводу окремої роти зв'язку 133-ої дивізії 40-ї армії 2-го Українського фронту.
Розчулена привітаннями Наталія Порфирівна висловила всім велику подяку за увагу та турботу. Було приємно споглядати щасливі очі ювілярки.

 

Наверх ↑