Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу.

Версія для друкуВерсія для друку

Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу.

Нагадую, що відповідно до ч. 3 ст. 24 КЗпП України працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу,

та повідомлення територіальних органів Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому постановою КМУ від 17 червня 2015 р. N 413 ″Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу″.  

Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів ДФС до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

  • засобами електронного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

  • на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

  • на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п'ятьма особами.

       На даний час державними інспекторами Управління проводиться робота з метою запобігання випадкам неофіційної праці.

       Тому наголошую, що документами, що підтверджують оформлення трудових відносин є: наказ (розпорядження) про прийняття працівника на роботу та повідомлення органів ДФС про прийняття працівника на роботу.

 

Наверх ↑