Про проведення обласної акції «Великодній кошик» в Кременчуцькому районі

Про проведення обласної акції «Великодній кошик» в Кременчуцькому районі

06 квітня в рамках проведення обласної акції «Великодній кошик» виконувач обов'язків голови райдержадміністрації Олександр ТЮТЮННИК, заступник голови райдержадміністрації Євгеній КОЛЕСНИК та заступник голови районної ради Едуард СКЛЯРЕВСЬКИЙ,

вручили подарунки та привітали з наступаючим Великим Днем Світлого Христового Воскресіння багатодітні родини, які проживають на території Кременчуцького району. Від усього серця побажали благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. До святкових привітань також приєдналася голова Білецьківської сільської ради Ганна САМОЙЛЮК та представники громади.
Сьогодні вітали сім'ю учасника бойових дій Романа БАРАННІКА, яка проживає у селі Маламівка та виховує трьох неповнолітніх дітей та багатодітну сім’ю учасника бойових дій Андрія САМОЙЛЕНКА із села Кривуші, де виховується чотири дитини.
Акція «Великодній кошик» була проведена з метою здійснення патронату над сім'ями, які потребують особливої соціальної уваги та на виконання обласної Програми реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2015-2019 роки та наказу Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації від 19.03.2018 № 194 «Про забезпечення проведення обласної акції «Великодній кошик».