Профілактична робота Кременчуцького районного центру для сім'ї, дітей та молоді

Профілактична робота

Кременчуцького районного центру для сім'ї, дітей та молоді

Згідно постанови КМУкраїни №896 від 21.11.2013, Кременчуцьким районним центром для сім'ї, дітей та молоді було здійснено профілактичний рейд на території Піщанської сільської ради (с. Кривуші)

в межах повноважень  за договором про співпрацю, за участі фахівців соціальної роботи Піщанської сільської ради (ОТГ) та  інспектора з ювенальної превенції сектору превенції Кременчуцького районного відділення поліції КВПГУНПвПО, були відвідані 3 сім'ї, що опинилися в складних життєвих обставинах. Було надано соціальні послуги: проведено профілактичну роботу щодо виконання батьківських обов'язків, додержання санітарних норм та використання державних коштів, ознайомлення з правами громадян у питаннях захисту своїх прав, свобод, здоров'я та життя.