Профілактична робота на території Кременчуцького району серед сімей, що опинилися в скрутних життєвих обставинах

03.03.2020  Кременчуцьким районним центром для сім'ї, дітей та молоді було здійснено профілактичний рейд на території Піщанської сільської ради (с. Кривуші) в межах повноважень  за договором про співпрацю, за участі фахівців соціальної роботи Піщанської сільської ради (ОТГ) та начальника служби у справах дітей Кременчуцької райдержадміністрації, з метою упередження бездоглядності дітей.

05.03.2020, згідно постанови КМУкраїни №896 від 21.11.2013, Кременчуцьким районним центром для сім'ї, дітей та молоді було здійснено профілактичний рейд на території Новознам'янської сільської ради (с.Н.Знам'янка, В.Терешківка, Майбородівка, Писарщина) в межах повноважень за договором про співпрацю, за участі фахівця соціальної роботи сільської ради (ОТГ), були відвідано 21 сім'ю (6 сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, 4 опікунські сім'ї та 11 сімей на предмет перевірки цільового використання державних коштів на новонароджених дітей та на багатодітні сім'ї). Було надано соціальні послуги, а саме: проведено профілактичну роботу щодо виконання батьківських обов'язків, додержання санітарних норм та використання державних коштів, ознайомлення з правами громадян у питаннях захисту своїх прав, свобод, здоров'я та життя.