Проведено спостереження місць здійснення діяльності суб’єктів господарювання у Кременчуцькому районі

Представниками районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при Кременчуцькій районній державній адміністрації 10 вересня 2019 року проведено спостереження місць здійснення діяльності суб’єктів господарювання на території  Омельницької об’єднаної територіальної громади. Спостереженням охоплені 11 фізичних осіб підприємців та 1 юридична особа у селах Щербаки та Омельник.

За січень-серпень представниками районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проведено сім рейдів по спостереженню місць здійснення діяльності суб’єктів господарювання на території Піщанської,  Омельницької, Новознам’янської, Недогарківської об’єднаних територіальних громад та Білецьківській, Кам’янопотоківській, Потоківській, Ялинцівській сільських радах. Всього спостереженням охоплені 55 фізичних осіб підприємців та 6 юридичних осіб. Після проведення обстежень в добровільному порядку легалізовано тринадцять робочих місць.