Пройшов фінал чемпіонату області з волейболу серед дівчат

Пройшов фінал чемпіонату області з волейболу серед дівчат

16 березня в селищі Нові Санжари пройшов фінал чемпіонату області з волейболу серед дівчат 2003 року народження і молодших.
П'ять найкращих команд з Кременчуцького, Полтавського, Новосанжарського, Решетилівського і Лубенського районів продемонстрували свою техніку, граціозність, швидкість та непереможну жагу до перемоги.

Наші юні спортсменки на достойному рівні представили Кременчуччину, посівши 4 сходинку в турнірній таблиці серед 26 районів. Цього разу удача була не на нашій стороні, і в фінальному поєдинку,ми поступились почесним третім місцем лубенській збірній.
Хочеться висловити особливу подяку голові Пришибської громади Валентині Іванівні Городянко за надання допомоги в організації даної поїздки.Завдяки саме таким активним вболівальникам і організаторам спортивного руху серед сільського населення, Кременчуцький район завжди буде займати передові позиції на спортивній арені.