Рятувальники спільно з працівниками Кременчуцького лісового господарства проводять профілактичні рейди в лісах Кременчуцького району.

Так, було проведено бесіди з відвідувачами лісових масивів поблизу сіл Мала Кохнівка, Соснівка та Придніпрянське. Під час рейдів громадянам нагадують основні правила пожежної безпеки в екосистемах та лісі:

1. Не можна розводити багаття на лісовій підстилці.

2. Можна розводити багаття на попередьо очищеному від сухої рослинності чи лісової підстилки місці.

3. Не можна для розпалювання вогню використовувати легкозаймисті рідини.

4. Не можна залишати вогонь без нагляду.

5. Під час завершення відпочинку в лісі чи на природі обов’язково багаття необхідно загасити.

6. Не можна кидати недопалки, сірники на сухостій та лісову підстилку. Низькокалорійне джерело запалення може спровокувати пожежу зі значними збитками!

7. Завжди прибирайте за собою сміття! Пляшка під сонячними променями може призвести до загорання сухостою чи лісової підстилки.

Завжди пам’ятайте, що ліс відновлюється від пожежі десятки років. Дотримуючись правил пожежної безпеки, ви вбережете оточуючу природу від лиха! Гарних та безпечних вихідних!