Шановні гірники та металурги!

Шановні гірники та металурги!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

Унікальний характер праці металургів і гірників завжди викликав і викликає почуття глибокої поваги до вашої професії. Щодня ви проявляєте неабияку мужність, витривалість й високий професіоналізм. Віримо, що багаті традиції, досвід та бездоганне знання справи допоможуть Вам успішно подолати усі труднощі.
Від усієї душі бажаємо подальших успіхів, надійних партнерів та стабільного фінансового благополуччя.
Міцного Вам здоров’я, щастя, миру та процвітання! Нехай у ваших серцях і надалі горить незгасний вогонь Прометея, хай сильними будуть ваші руки, а ваш величезний досвід гідно наслідують нові покоління металургів!

З повагою,
Кременчуцька районна