Шановні працівники ветеринарної медицини!

День працівників Державної ветеринарної медицини України відзначається щорічно у другу неділю серпня. Статус офіційного державного професійного свята на Україні присвоєно Указом президента в 2001 році.

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята.

У ваших руках – складна і відповідальна справа. Ви охороняєте територію району від занесення збудників інфекційних хвороб тварин, проводите профілактику, ведете державний нагляд за якістю та безпекою продукції тваринного і рослинного походження. Свідченням цього є епізоотичне благополуччя району.

Бажаю Вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів!

Голова районної

державної адміністрації                                                      А.БЕЗКОРОВАЙНИЙ