Шановні працівники ветеринарної медицини!

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Сердечно вітаю вас з професійним святом — Днем працівників ветеринарної медицини.

Професія лікаря-ветеринара – одна з найдавніших, найгуманніших, найблагородніших, яку обирають за покликанням. З кожним роком зростає її значимість у суспільстві. Адже, забезпечуючи профілактику, діагностику та лікування тварин, гарантії якості та безпеки агропромислової продукції, ви відвертаєте загрозу для життя та здоров’я наших жителів району.

Впевнений, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням будете виконувати поставлені перед вами завдання, дбати про нові професійні здобутки, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю громадян.

У цей святковий день бажаю вам щастя та міцного здоров’я, радості й благополуччя. Добробуту та достатку вам та вашим сім’ям!

Нехай кожен день вашого життя буде щасливим та радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою,

Голова районної державної адміністрації                                                     Андрій ПИРОГ