Щиро вітаю Вас з Великоднем!

Щиро вітаю Вас з Великоднем!

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Ми святкуємо його з відкритою душею і чистим серцем, глибокою надією на перемогу добра. Великдень наповнює наші серця радістю та благими почуттями. Подарована Божим Воскресінням надія, допомагає жити, трудитися та долати перешкоди земного буття.

Із настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Направимо наші молитви на добрі справи, світлі помисли, відродження Української Нації і ствердження Української Держави.
Нехай Світло Воскресіння Христового  надає нам  силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю, та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Дорогі земляки! Нехай Воскресіння Христове обдарує всіх нас щастям і здоров'ям, принесе світло і добро у наші родини.

Хай Божа милість, взаємна повага і взаєморозуміння допоможуть здолати нам усі труднощі, а щира любов до України та рідної Кременчуччини об’єднує нас і надихає на добрі праведні діла!

Радісних Вам Великодніх свят!

Голова районної

А.БЕЗКОРОВАЙНИЙ