Щотижнева нарада

Відбулася щотижнева нарада

21 січня  відбулася апаратна нарада, яку провів виконувач обов'язків голови райдержадміністрації Олександр ТЮТЮННИК.

Про виконання Наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 28 листопада 2019 року № 428 «Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2019/2020 навчального року» поінформувала присутніх начальник відділу освіти, сім]ї, молоді та спорту  райдержадміністрації Оксана СЕМЕРЯНІН.

Про виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 15 жовтня 2019 року № 769 «Про роботу установ, організацій соціально-культурної сфери та районних служб в зимовий період 2019-2020 років» доповіла головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Катерина СВЯТЕЦЬ.

Під час проведення наради також було розглянуто ряд актуальних питань життєзабезпечення району в галузях освіти, медицини та забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя. Про стан правопорядку, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, звітувалися представники відповідних установ району.

Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, та про роботу із зверненнями громадян станом на 21 січня доповіла присутнім начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Оксана ДІДЕНКО.

По завершенню наради виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації Олександром ТЮТЮННИКОМ були підведені підсумки та дані відповідні доручення щодо питань, які обговорювалися, а саме: забезпечити підготовку до проведення на належному організаційному рівні новорічних свят для дітей і підлітків, змістовного дозвілля учнів під час зимових канікул у 2020/2021 навчальному році; забезпечити сталу роботу опалювальних систем  установ, організацій соціально-культурної сфери та районних служб в зимовий період 2019-2020р.р.; забезпечити своєчасну оплату установами, організаціями соціально-культурної сфери та районними службами за спожиті енергоносії.