Щотижнева нарада

Щотижнева нарада

12 вересня відбулася щотижнева нарада, яку провів голова районної державної адміністрації Андрій БЕЗКОРОВАЙНИЙ.

Про рейтингову оцінку результатів діяльності Кременчуцької районної державної адміністрації за підсумками  І півріччя 2017 року інформувала Яна СТОРОЖЕВА – завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Також розглядалося питання про стан підготовки до опалювального сезону 2017/2018 рр. по якому звітувала Олександра КОТЯЙ – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації.

Про зміни в законодавстві України розповів Олексій ОЛЕКСІЄНКО – завідувач сектору з юридичних питань, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації.

В ході наради також розглянуто ряд актуальних питань життєзабезпечення району в галузях медицини, забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя. Про стан правопорядку, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, звітувалися представники відповідних установ району.

Оксана ДІДЕНКО – начальник загального відділу апарату райдержадміністрації інформувала про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, та про роботу із зверненнями громадян станом на 12.09.2017.

Підбиваючи підсумки наради, голова районної державної адміністрації Андрій БЕЗКОРОВАЙНИЙ дав доручення забезпечити підготовку підприємств, установ і організацій, які належать до сфери їх управління, до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року, сприяти укладанню договорів ПАТ “Кременчукгаз” і ПАТ “Полтавагаз” з бюджетними установами та організаціями на споживання природного газу у межах коштів, передбачених на їх оплату в кошторисах, на утримання цих установ і організацій, розглянути рівень заборгованості та стан розрахунків за житлово-комунальні послуги споживачів усіх рівнів, в тому числі установ і організацій, що фінансуються з місцевих бюджетів, розробити та забезпечити виконання заходів з погашення заборгованості, вжити заходів щодо підвищення рівня оплати за спожиту електроенергію та природний газ, забезпечити підвищення показників, які характеризують, темп зростання доходів місцевих бюджетів (без трансфертів) та обсяг податкових надходжень до місцевих бюджетів, рекомендувати вжити заходів по покращенню показника по використанню коштів місцевих бюджетів та фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на організацію громадських робіт, вжити заходів щодо підвищення  питомої ваги дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у сімейних формах виховання, у загальній кількості дітей даної категорії.