Щотижнева нарада

Щотижнева нарада

18 квітня 2017 року відбулася щотижнева нарада, яку провів голова районної державної адміністрації Андрій БЕЗКОРОВАЙНИЙ.

Про стан виконання в районі Закону України “Про запобігання корупції” за підсумками 2016 року та І кварталу 2017 року доповідав Олексій ОЛЕКСІЄНКО – завідувач сектору з юридичних питань, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації.

Олександр КОВАЛЬ – начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації інформував про хід проведення комплексу весняно-польових робіт у агроформуваннях району.

Також він розповів, що масовий посів пізніх культур прогнозується в районі після 15 квітня, для цього аграріями своєчасно закуплено мінеральні добрива різних видів і складу.    В полі задіяні більше 600 одиниць робочої техніки. Своєчасно проведені інструктажі по техніці безпеки на виробництві, включаючи протипожежну безпеку.

Як і планувалось, проведення організаційно-технологічних заходів комплексу весняно-польових робіт триватиме до 20 травня.

В ході наради також розглянуто ряд актуальних питань життєзабезпечення району в галузях медицини, забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя. Про стан правопорядку, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, звітувалися представники відповідних установ району.

Завідувач Кременчуцького міськрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень державної установи “Полтавський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України” Василь ТОВСТИЙ повідомив, що ситуація в районі по захворюваності  на ГРВІ залишається стабільною.

Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, та про роботу із зверненнями громадян станом на 18.04.2017 інформувала Оксана ДІДЕНКО  – начальник загального відділу апарату  райдержадміністрації.

Підбиваючи підсумки наради, голова районної державної адміністрації Андрій БЕЗКОРОВАЙНИЙ дав доручення забезпечити реалізацію (у межах повноважень) Закону України “Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки” та Закону України “Про запобігання корупції’, розробити на основі обласної антикорупційної програми  та затвердити програму запобігання корупції у Кременчуцькому районі на 2017-2018 роки, активізувати роботу щодо проведення семінарів з антикорупційного законодавства для державних службовців райдержадміністрації, провести аналіз публічного реєстру декларацій на предмет подання чи несвоєчасного подання державними службовцями райдержадміністрації відповідних декларацій.