Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

З метою профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності, соціального захисту дітей в умовах карантину, службою у справах дітей райдержадміністрації проводиться моніторинг забезпечення прав дітей, які повернулися у сім’ї Кременчуцького району із закладів інституційного догляду та виховання на період карантину.

Упродовж тижня спеціалістами служби у справах дітей проведено моніторинг відносно 85 дітей Піщанської, Білецьківскої, Кам’янопотроківської, Потоківської сільських рад, які навчаються у Кременчуцькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернат, Кременчуцькій спеціалізованій школі-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів ім. І.М. Піддубного, Кременчуцькому ліцеї з посиленою військовою підготовкою, Миргородській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради, Полтавській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради, Полтавському обласному науковому ліцеї-інтернат II-III ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка (ліцей «Політ»). З’ясовано, що діти дотримуються карантинного режиму, здійснюють онлайн навчання, їх родини забезпечені продуктами харчування, необхідними речами.

Загалом у зв’язку з карантинними заходами  з інтернатних закладів повернулося 147 дітей району. Робота по забезпеченню прав дітей в умовах карантину на території району триває.