“Спартакіада серед сільських голів, голів районних рад та їх заступників”

“Спартакіада серед сільських голів, голів районних рад та їх заступників”

6 вересня в м.Полтава зібрались 21 збірних команд Полтавської області, щоб позмагатись своєю силою, витривалістю і технікою в змаганнях з шашок, пляжного волейболу, перетягування канату, підіймання гирі(16кг) в традиційній обласній спартакіаді серед сільських голів, голів районних рад та їх заступників.

Відкриття спартакіади розпочалося з підняття державного прапору України, після чого, учасники розійшлися по місцям проведення відповідних видів спорту.

Честь нашого району на достойному рівні представили Кусяка Євген, Перешило Микола і Компанієць Василь.

Хочеться відмітити, що не зважаючи на малочисельний склад, ми ввійшли в десятку кращих в змаганнях з шашок і посіли 7 місце з пляжного волейболу.

Велика подяка нашим учасникам змагань, які щорічно достойно представляють наш район на обласному рівні.