Срібні призери змагань

Срібні призери змагань

12 травня в Кременчуцькому районі відбувся чемпіонат області з міні-футболу сред ветеранів 50 років і старші.

Ветеранські збірні з Кременчуцького, Полтавського, Пирятинського, Котелевськго, Хорольського, Козельщанського і Лохвицького районів змагалися за звання        найкращої. Команди були розподілені на дві групи. До нашої групи ввійшли        команди з Хорольського, Козельщанського і Лохвицького районів. Хочеться         відмітити, що кожна гра була надзвичайно емоційною і цікавою.

В фінальній боротьбі за перше місце наші “юні спортсмени” зустрілися зі своїм   минулорічним суперником - Полтавською збірною. Проте цього року, нам, мабуть, не вистачило фарту, і, з рахунком 0:1, ми поступилися першим місцем полтавчанам, ставши володарями срібних нагород.