Триває соціальний проект «Пакунок малюка»

Триває соціальний проект «Пакунок малюка»

В Україні діє пілотний проекту Уряду із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» з 1 вересня 2018 року. Цей соціальний проект, в першу чергу, покликаний допомогти українським родинам

забезпечити новонароджених найнеобхіднішими і разом із тим високоякісними речами. Український Уряд переконаний, що дитина з перших днів життя має отримати усе необхідне, незважаючи на рівень матеріального забезпечення батьків.

У рамках реалазації проекту Кременчуцький районний центр центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді повідомляє, що на території Кременчуцького району станом на 09.10.2018 року  центром спільно з управлінням соціального захисту населення Кременчуцької РДА вручено ще  п’ять подарунків сім’ям, в  яких народилися  діти.

«Пакунок малюка» - є безповоротною адресною соціальною допомогою та видаватиметься по одному на кожну дитину, а отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини.