У Кременчуцькому районі розглянули питання подальшого фінансування центральної районної лікарні

У Кременчуцькому районі розглянули питання подальшого

фінансування центральної районної лікарні

Під головуванням голови райдержадміністрації Андрія БЕЗКОРОВАЙНОГО, 07 вересня 2017 року, в малому залі адмінбудинку відбулася нарада з головами об’єднаних територіальних громад, на якій  розглядалося питання подальшого фінансування Кременчуцької центральної районної лікарні.

У роботі наради також взяли участь  перший заступник голови райдержадміністрації Олександр ТЮТЮННИК, заступник голови райдержадміністрації Євген КОЛЕСНИК, керівник апарату райдержадміністрації Таміла САМБУР, головний лікар Кременчуцької центральної районної лікарні Марія ІГНАТЧУК, начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана ПІДДУБНА.

Підбиваючи підсумки наради керівник району, Андрій БЕЗКОРОВАЙНИЙ,  дав відповідні доручення.

П