У Полтава відбувся ІІ галузевий форум «Соціальне партнерство»

У Полтава відбувся ІІ галузевий форум «Соціальне партнерство»

Тематика зібрання – «Розвиток сільських територій. Соціальне партнерство як складова корпоративних стратегій компаній ПЕК».

У Форумі взяли участь представники Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації, Полтавського центру розвитку місцевого самоврядування, Полтавської філії Суспільної служби України, органів місцевого самоврядування Полтавщини, видобувних компаній, що працюють в регіоні та громадських організацій.

Присутні обговорили низку тем, зокрема:

- Джерела фінансування реалізації планів заходів стратегій розвитку сільських територій;

- Рента від видобування нафти, газу і газового конденсату, як додаткове джерело територіального розвитку;

- Успішні практики соціального партнерства компаній ПЕК і сільських громад;

- Екологічна складова. ОВД як механізм забезпечення сталого розвитку громад.

Також під час Форуму відбулися прес-бліци для акредитованих представників ЗМІ у форматі вільного мікрофону на тематику досвід співпраці ОТГ та нафтогазовидобувних компаній.

Також відбулася панельна дискусія «Екологічна складова.

Начальник відділу оцінки впливу на довкілля, моніторингу та зв’язків з громадськістю Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації Ірина Корнюшкіна поінформувала про особливості впровадження Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».