У Полтавській області фахівці Держпродспоживслужби протягом тижня здійснили 1638 перевірок щодо дотримання суб’єктами господарювання карантинних вимог

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжують проводити комплекс профілактичних заходів щодо попередження поширення захворювань на  гостру респіраторну хворобу СOVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Так, на виконання протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Полтавській області організовано виїзд спеціалістів для проведення перевірок дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів при здійсненні діяльності з надання послуг у перукарнях, салонах краси, аптеках, закладах громадського харчування, магазинах, де торгують продовольчими і непродовольчими товарами.

Так, за період з 09.11.2020 по 15.11.2020 року мобільні групи, у складі фахівців Держпродспоживслужби в Полтавській області, Національної поліції та органів влади, представників ЗМІ,  на Полтавщині здійснили  1638  рейдів.

Під час них перевірили 47 дошкільних закладів, 86 закладів загальної середньої освіти, 510 об’єктів торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків), 601 об’єкт торгівлі непродовольчими товарами, 201 заклад громадського харчування, 60 перукарень і салонів краси. Серед 133 перевірених об’єктів  –  агроринки, аптеки, ТРЦ, розважальні заклади, об’єкти водозабезпечення.

Порушення протиепідемічних вимог встановлено на 151 об’єкті. За результатами рейдів фахівці Служби видали 151 припис, на 12 суб’єктів господарювання склали протоколи про адміністративні правопорушення, провели  відповідну роз’яснювальну роботу.