У рамках призовної кампанії "Осінь-2020", відбулася перша відправка призовників

У рамках призовної кампанії "Осінь-2020", відбулася перша відправка призовників

У Кременчуцькому ОМВК, на виконання Указу Президента України «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році», в рамках призовної кампанії "Осінь-2020", відбулася перша відправка призовників віком від 18 до 27 років на строкову військову службу до лав Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших військових формувань.

Призовників привітав керучуючий справами виконкому Кременчуцької міської ради Руслан Шаповалов.

Проводжати призовників прийшли їхні рідні та близькі.

Від усього колективу Кременчуцького ОМВК дякуємо батькам за виховання синів гідними громадянами та запевняємо, що військовий досвід обов’язково стане цінним в їх житті. Бажаємо захисникам успіхів у виконанні почесної справи служіння своєму народу, міцного здоров’я, успіхів у службі та добросовісного виконання свого обов’язку.