У стаціонарі травматологічного відділення Кременчуцької ЦРЛ розпочався капітальний ремонт

У стаціонарі травматологічного відділення  Кременчуцької ЦРЛ розпочався капітальний ремонт

29 листопада 2017 року голова райдержадміністрації Андрій БЕЗКОРОВАЙНИЙ прийняв участь у засіданні виїзної   комісії щодо початку капітального ремонту травматологічного відділення Кременчуцької центральної районної лікарні.

В роботі комісії взяли участь заступник голови райдержадміністрації Євгеній КОЛЕСНИК, начальник відділу містобудування,   архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Олександра КОТЯЙ, головний лікар Кременчуцької ЦРЛ   Марія  ІГНАТЧУК, завідувач травматологічним відділенням центральної районної лікарні Онісім ПЕТРАЩУК,  представники    генерального підрядника ТОВ БФ «Хімзахист».

Андрій Анатолійович зазначив, що поліпшення якості медичної допомоги й районі залишається однією з актуальних проблем    сьогодення.

По завершеню засідання очільник району дав відповідні доручення виконавцям робіт.