У вересні 2020 року стартує традиційна Всеукраїнська акція «Місяць Червоного Хреста» під гаслом «Червоний Хрест & ГРОМАДА - разом ми зможемо більше»

Акція започаткована у 2001 році Президією Національного Товариства Червоного Хреста України з метою поліпшення умов життя, здоров'я та соціального захисту найбільш вразливих верств населення та формування громадської думки на користь постійної уваги до проблем людей похилого віку, людей з інвалідністю, ВПО, безпритульних та хворих на туберкульоз.

Усвідомлюючи велику небезпеку для людства у зв'язку з розповсюдженням СОVID 19 та намагаючись поліпшити їх становище, Червоний Хрест Полтавської області проводить збір пожертв під час акції.

Зібрані в ході акції пожертви будуть спрямовані на реагування на пандемію СОVID 19: допомога лікарням області та надання допомоги соціально вразливим верствам населення.

Реквізити для перерахування благодійної допомоги: р/рахунок UА 163314010000026004054207010 в АТ КБ «Приватбанк» в м. Полтаві, МФО 331401, Код - 02940302. Призначення платежу «На розвиток милосердної діяльності Полтавської обласної організації Червоного Хреста України».